Логотипи спонсорів та організаторів проекту

Логотипи спонсорів та організаторів проекту

Звіти

Наші здобутки і перемоги
 у 2012-2013 навчальному році

Команда ліцею стала переможцем міського та обласного турніру з економіки, а президент ШКП "УСПІХ" Бобчинський Володимир у складі команди Волинської області став переможцем Всеукраїнського турніру з економіки.
Команда  учасників турніру з економіки

Учениця ліцею №9, член ШКП - Ярмощук Ірина перемогла на міській, посіла ІІІ місце на обласній та стала учасницею Всеукраїнської олімпіади з економіки.
Ярмощук Ірина - переможець міського, обласного та учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт з економіки. Тема її першого наукового дослідження "Вплив іміджу банку на депозитну політику".
Ярмощук Ірина, учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт з економіки
Член ШКП "УСПІХ" Перстенюк Сергій брав участь у Міжнародній учнівській науково-практичній конференції "Україна очима молодих", яка відбулася 16-18 квітня 2013 року у м.Львові.
Перстенюк Сергій

Сілкіна Дар'я та Ярмощук Ірина - учасниці Міжнародної інтернет-конференції "Формування та розвиток економіки в сучасних умовах господарювання" (22-23 травня 2013 року)


Сілкіна Дар'я та Ярмощук ІринаПочаток нового навчального року став знову для нас успішним. Команда учнів нашого ліцею стала переможцем міського турніру з економіки, виборола І місце на обласному, а двоє учнів  - Барановська Аліна та Смітюх Юліан будуть захищати честь Волині у складі обласної команди.
Успіхів Вам і нових перемог!
Переможці міського та обласного турніру,  з економіки 2013року
                                   
 ***

Акція 
"Зробимо чистим світ"

І етап - Збір макулатури


ІІ етап
Підведення підсумків та вшанування переможців
Святково прибрана сцена
На сцені ведуча свята Мар'яна С.

Переможців вітають учасники танцювального колективу "Сюрприз"

Найприємніша мить: переможці акції з кубками та грмотами.

***
Саме у нашому навчальному закладі 19 вересня 2013 року відбулася презентація нового спецкурсу «Основи податкових знань». Презентувала школярам посібник заступник начальника Головного управління Міндоходів у Волинській області Інна Степанюк, а цікавий  презентаційний урок провела керівник ШКП «УСПІХ»  Олена Борисівна Рибка.


Цікаво, що ж буде!
На уроці....

Яка дивовижна наука ЕКОНОМІКА......

Публікація в газеті "Вісник"
Публікація в інтернет-виданні Територіальні органи Міндоходів у Волинській області
Після презентаційного уроку старшокласники мали можливість поспілкуватися з начальником Волинського обласного управління освіти і науки О.С.Хомичем та задати йому питання ( див. фото)
Немає коментарів:

Дописати коментар